top of page
  • Yazar

Tasarım Ajansları

Güncelleme tarihi: 20 Oca

Tasarım ajansları özellikle dijital çağda markalar için büyük önem taşımaktadır. Dijital varlığınızın olması artık yeterli olmuyor. Rakiplerinizden sıyrılıp öne çıkabilmeniz için fark yaratmalısınız. Bu farkı yaratabilmek için ürün ve hizmetlerinizin kalitesi her zaman kitleleriniz için yeterli olmayabiliyor. Bu noktada dijital varlığınız devreye giriyor.


Tasarım ajansları ile çalıştığınızda sosyal medya hesaplarınız, reklamlarınız, web siteniz ve basılı işleriniz gibi birçok alanda değişiklik yapmış olacaksınız. Özellikle kreatif işler artık kitlelerin en çok etkilendiği çalışmalardır. Sosyal medya kanallarından Instagram’ı ele alalım. Hepimizin en az bir Instagram hesabı var, takip ettiğimiz sayfalarda nelere dikkat ediyoruz? Farkında olmasak da ilk önce tasarım diline bakıyoruz. Tasarımlarını beğenmediğimiz sayfanın içeriklerini incelemiyoruz. Aslında burada anlatmak istediğimiz az önce de söz ettiğimiz gibi ürün ve hizmetler ne kadar iyi olursa olsun bizi ilk cezbeden şey tasarımlardır.


Markanızın/firmanızın öne çıkabilmesi için elbette sadece tasarım dili yeterli olmayacaktır. Kurgusu ve analizleri yapılmış olan bir yönetim sizleri öne taşıyacaktır. Bu konuda ajans seçimi yaparken ilk tavsiyemiz referanslarını ve yaptıkları işleri incelemeniz olacaktır.


Tasarım ajansları ile çalışırken onların tavsiyelerini ve önerilerini dikkatlice dinlemeli ve yeniliklere açık olmalısınız. Kendi kalıplarınızın dışına çıkmayı kabul etmemeniz sizi ileriye götürmeyecektir. Her geçen gün gelişen dijital çağda markanızı çağa uyum sağlayacak şekilde geliştirmelisiniz.


dijital medya
Tasarım Ajansları

Tasarım Ajansı Hizmeti Olarak Sizlere Neler Sağlıyoruz?


Tasarım ajansı hizmeti içerisinde yer alan adımları birlikte inceleyelim ve markalar için neler yaptıklarımızdan söz edelim.


Tasarım ajansları ile çalıştığınızda daha kreatif ve yaratıcı bakış açısına sahip bir ekip ile ortaklaşa çalışıyor olacaksınız. Sizler için gündemi, rakiplerinizi ve kitlelerinizi takip edip en doğru stratejileri oluşturacaklardır. Örneğin bir iş güvenliği firması için ne kadar yaratıcı işler yapılabilir diye düşünebilirsiniz. Bu konu ile ilgili kreatif işlerimize buradan ulaşabilirsiniz.


Satın almayı düşündüğümüz şeyleri ilk önce internette aratırız. Sonrasında sosyal medya hesaplarını kontrol eder, kullanıcı yorumlarına bakarız. Eğer ilgimizi çeken bir hesap değilse yorumları bile okumadan devam ederiz.


Tasarım ajansları sizlere hedef ve potansiyel kitlelerinize ulaşmanızda aracı olur. Kitlelerinizi hesaplarınıza çekerek aslında sizlere potansiyel müşteri yaratır.


Tasarım ajansları ile daha önce çalışmadıysanız markanız için fark yaratma zamanınız çoktan gelmiş demektir.

https://www.instagram.com/anforacreative/ https://www.facebook.com/anfora.com.tr


Bizlere 0232 348 63 56 no’lu telefonumuzdan ya da iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
38 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page