Marka Yaratma

Yeni marka, ürün, hizmet ve iş fikirlerine özel güçlü stratejilerin yazıldığı, ideal markalaşma yol haritasının oluşturulduğu hizmettir.

Marka Konumlandırma

Marka algısını, imajını, itibarını ve iletişim gücünü arttıran stratejilerin yazıldığı, ideal marka pozisyonunun belirlendiği süreli bir hizmettir.

Marka Yönetimi

İş üstünde pazarlama yönetimi stratejileri geliştirerek, markanın etkinliğini marka ekipleriyle birlikte arttıran uzun dönemli bir hizmettir.

Stratejik Planlama

Medya planlama, reklam, sosyal medya ve PR hizmetlerinde daha yaratıcı olunmasını sağlayan, marka iletişimlerini planlayan bir hizmettir.

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Dünya standartlarında bir görselliğe sahip olmak isteyen markalar için prestijli kurumsal kimlikler, web çözümleri, etiketler, ambalaj tasarımları vb yaratıcı hizmetleri sunan bir hizmettir.

Kriz Yönetimi

Yönetimin temel amacı; ortaya çıkan ve istenmeyen bu durumu sonuçlandırmak, yani krize uyum sağlanma faaliyetini başarılı bir biçimde yöneterek sorunları çözmektir. Bu uyum sürecinin amacı, yönetime kriz ile iç içe yaşamayı öğretmek, buradan farklı sonuçlar çıkarmaktır. 

anfora-logo-beyaz.png

© 2008 Tüm Hakları Saklıdır. Anfora Creative

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest