Marka Yaratma

Bu hizmette yeni markalar, ürünler, hizmetler ve iş fikirleri için güçlü bir strateji oluşturulmuş ve ideal bir marka tanıtım yol haritası oluşturulmuştur.

Marka Konumlandırma

Marka bilinirliğini, imajını, itibarını ve iletişim yeteneklerini geliştirmeye yönelik stratejilerin yazıldığı ve ideal marka durumunun belirlendiği zamanlı hizmettir.

Marka Yönetimi

Bu, iş başında bir pazarlama yönetimi stratejisi oluşturarak marka ekibinin marka etkinliğini artırabilen uzun vadeli bir hizmettir

Stratejik Planlama

Bu hizmet, dijital pazarlama, medya planlama, reklam, sosyal medya ve PR hizmetlerini daha yaratıcı hale getirebilir ve marka iletişimini planlayabilir.

Kurumsal Kimlik Oluşturma

Dünya standartlarında görsel efektlere sahip olmak isteyen markalara prestijli kurumsal kimlik, Web çözümleri, etiketleme, ambalaj tasarımı ve diğer yaratıcı hizmetleri sunan bir hizmettir.

Kriz Yönetimi

Yönetimin temel amacı ortaya çıkan bu kötü durumu özetlemek, yani krize uyum faaliyetlerini başarıyla yöneterek sorunu çözmektir. Bu adaptasyon sürecinin amacı, yönetime krizle başa çıkmayı ve ondan farklı sonuçlar çıkarmayı öğretmektir.