Konsept Tasarımı

Doğru strateji doğru geri dönüşü getirir.

Markanızın hedeflediği vurguya göre konseptleri tasarlar, bütçelerinize en uygun şekilde uygulamalarını gerçekleştiririz.

Ana başlıkları şu şekilde sıralayabiliriz:

Interaktif tasarımlar,

Outdoor tasarımlar,

Indoor tasarımlar,

Dijital Tasarımlar

Gazete/Dergi tasarımları

Marka Kampanyaları Oluşturma

Pazarlamanın ve satış artırıcı tekniklerin en başında kampanya gelir. Strateji ve planlaması iyi yönetilen kampanya hem satış hacmini artırır, hem de markanın daha iyi tanınmasına olanak sağlar. 

Bu nedenle doğru kampanya için doğru ajans gerekmektedir.

Kurumsal Kimlik Tasarımları

Kurumsal kimlik, pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Kurumsal kimlik firma için oluşturduğu imajla, tüketicinin aklına kazınır. 

Online & Offline Görsel Tasarımlar

Offline basılı şekilde tüketicilere ulaştırılan tasarımlar, el afişi ve billboard gibi geniş bir yelpazede çalışılır. Boyut bakımından birbirinden ayrışan bu çalışmalar, teknik bakımdan da farklı özellikler barındırır. 

Online olarak adlandırılan çalışmalarda ise web site, mobil uygulama ve banner tasarımları gibi farklı kategoriler yer alır. İnternet üzerinde yayınlanan reklam, promosyon ve tanıtım gibi çalışmalarda yoğun şekilde kullanılan tasarımlardır.

Sosyal Medya Stratejisi ve İçerik Oluşturma

Dijital çağda dijitalde var olmayan marka rakiplerinden oldukça geride demektir. Günümüzde her ne kadar sosyal medya yönetimi, kolay olarak düşünülse de sanıldığının aksine uzmanlık ve süreklilik gerektiren çalışmadır. Rakiplerinizden geri kalmamak ya da öne çıkmak için uzman ajanslardan süreklilik gerektiren çalışma almanız önemlidir.

Promosyon Tasarımları

Promosyon kelime karşılığı olarak “TANITIM” anlamına geliyor. Bu nedenle de promosyon, tanıtımınızı yapabilmek için en önemli seçeneklerden bir tanesi. Tabi bu noktada verdiğiniz tanıtım materyalinin işlevselliği ve görselliği ön plana çıkıyor. 

anfora-logo-beyaz.png

© 2008 Tüm Hakları Saklıdır. Anfora Creative

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest