top of page

Konsept Tasarımı

Doğru strateji, doğru getiriyi getirir. Markanızın ana odağına dayalı konseptler tasarlıyor ve uygulamayı bütçenize en uygun şekilde hayata geçiriyoruz.

Aşağıdaki ana konuları sıralayabiliriz:

Etkileşimli tasarım

Dış mekan tasarımı

İç dizayn

Dijital tasarım

Gazete / Dergi Tasarımı

Marka Kampanyaları Oluşturma

Pazarlama faaliyetleri, pazarlamanın ve satış becerilerinin artırılmasının başında gelir. Stratejileri ve planları olan iyi yönetilen pazarlama kampanyaları yalnızca satışları artırmakla kalmaz, aynı zamanda marka bilinirliğini de artırır.

Bu nedenle, doğru kampanya, doğru aracı gerektirir.

Kurumsal Kimlik Tasarımları

Kurumsal logo, pazarlamada kuruluşun gördüğü addır. Ajans kendini böyle ifade ediyor. Kurumsal imaj, şirket için yarattığı imaj ile tüketicilerin zihnine kazınmaktadır.

Online & Offline Görsel Tasarımlar

Tüketicilere offline olarak teslim edilen elde tutulan afiş ve reklam panolarının tasarımı kapsamlı bir şekilde incelenmiştir. Bu çalışmalar ölçek olarak birbirinden farklıdır ve farklı teknik özelliklere sahiptir.


Online olarak adlandırılan çalışmalarda web siteleri, mobil uygulamalar, banner tasarımları gibi farklı kategoriler bulunuyor. İnternette yayınlanan reklam, promosyon ve promosyonlarda yaygın olarak kullanılan tasarımlardır.

Sosyal Medya Stratejisi ve İçerik Oluşturma

Dijital çağda dijital anlamda var olmayan markalar rakiplerinin çok gerisinde kalıyor. Günümüzde insanlar sosyal medya yönetiminin kolay olduğunu düşünse de, insanların sandığının aksine uzmanlık ve süreklilik gerektiren bir iştir. Önemli olan, bir adım önde olmak veya rakiplerinizden sıyrılmak için uzman bir kuruluştan sürekli çalışma almanız gerektiğidir.

Promosyon Tasarımları

"Terfi" kelimesi "terfi" anlamına gelir. Bu nedenle, yükseltme, yükseltme için en önemli seçeneklerden biridir. Elbette bu noktada sağladığınız promosyon malzemelerinin işlevselliği ve görünürlüğü çok önemlidir.

bottom of page