SEO

Her saniye 2,4 milyon kişinin Google arama motorunda istediği bilgiye ulaşmak için arama yaptığını biliyor muydunuz?

Düzenli olarak yapılan SEO çalışmalarıyla birlikte sektörünüzle ilgili google aramalarında üst sıralarda listelenmenizi sağlıyor ve web sitenizin trafiğini arttıracak stratejiler yaratıyoruz.

E-Ticaret

4 kişiden 1'inin online alışverişi tercih ettiği ülkemizde, rakiplerinden öne çıkmak isteyen müşterilerimiz için çalışmaktayız.

E-ticaret iyi bir planlama, güven ve çok çalışma gerektirmektedir. Tüm bunlar sağlandıktan sonra geriye başarının sürekliliğini sağlamak kalır.

Çıkılan bu uzun yolda size eşlik edecek yol arkadaşı çok önemlidir.

Google Ads

Reklam bütçesi masraf değil yatırımdır.

Web siteniz için daha çok trafik yaratarak potansiyel müşteri bulmanızı sağlayacak Google reklamları ile rakiplerinizin önüne geçebilir ve sektörünüzde fark yaratabilirsiniz.

İçerik Pazarlaması

İçerik, dijital dünyada en fazla ve hızlı şekilde tüketilen bilgilerdir. Web sitesi ya da sosyal medya hesaplarınızda oluşturulan görsel ve yazılı içeriklerin dikkat çekmesi ve doğru şekilde sizi yansıtması gerekir.

Sunduğumuz başarılı içerik planlamalarıyla her zaman bir adım önde olacaksınız.

Web Analitiği

Ölçemediğiniz şeyi yönetemezsiniz.

Dijital dünyada yaptığınız tüm faaliyetlerin getirisini, kullanıcıların davranış ve niteliklerini, web sitenizin veya mobil uygulamalarınızın performansını analiz ederek işinize en uygun optimizasyon planını çıkarıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Mecralarda marka ve hizmetinize göre en uygun içerikleri hazırlıyoruz, yaratıcı görsellerle destekleyip sosyal medya paylaşımlarınızı hazır hale getiriyoruz.

anfora-logo-beyaz.png

© 2008 Tüm Hakları Saklıdır. Anfora Creative

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest