top of page

SEO

2,4 milyon kişinin ihtiyaç duydukları bilgileri almak için her saniye Google arama motorunu aradığını biliyor muydunuz?

Düzenli SEO çalışmaları sayesinde, sektörünüzle ilgili google aramalarında üst sıralarda yer almanızı sağlıyor ve web sitesi trafiğinizi artırmak için stratejiler geliştireceğiz

E-Ticaret

Ülkemizde insanların dörtte biri online alışveriş yapmayı tercih ediyor ve rekabette öne çıkmak isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz.

E-ticaret iyi bir planlama, güven ve sıkı çalışma gerektirir. Tüm bunlar sağlandıktan sonra, başarının sürekliliğini sağlamaya hala ihtiyaç vardır.

Uzun yolculuklarda size eşlik eden bir ortak çok önemlidir.

Google Ads

Dijital Pazarlama Ajansı ile Reklam bütçesi yatırımdır, gider değil

Rakiplerinizin önüne geçmek ve sektörde öne çıkmak için Google reklamlarını kullanabilirsiniz; bu, web sitenize daha fazla trafik çekerek potansiyel müşterileri bulmanıza yardımcı olur. 

İçerik Pazarlaması

İçerik, dijital dünyada en hızlı tüketilen bilgidir. Web sitenizde veya sosyal medya hesabınızda oluşturulan görsel ve yazılı içerik dikkat çekmeli ve sizi doğru şekilde yansıtmalıdır.

İçeriğinizi başarıyla planlayacağız ve sizi her zaman ilk adıma atacağız.

Web Analitiği

Ölçülemeyen şeyleri yönetemezsiniz.

Dijital dünyadaki tüm faaliyetlerinizin getirilerini, kullanıcı davranışlarını ve özelliklerini, web sitesi veya mobil uygulama performansını analiz ediyor, işletmeniz için en uygun optimizasyon planını geliştiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyada markanıza ve hizmetinize göre en uygun içeriği hazırlayıp, yaratıcı görsellerle destekleyecek, sosyal medya paylaşımlarınızı hazırlayacağız.

bottom of page