top of page

"Kendimiz iyi olamıyoruz ve başkalarının iyiliğini küçük görmek için onlara reklamcı, hayır dua avcısı, hatta riyakâr diyoruz." Sabahattin Ali

İşte tam olarak bu şekilde adlandırıldığımız, ilk kısılan bütçelere sahip olduğumuz mesleğimizi aşkla tamamladığımız bir 16 senenin sonunda diyebilirim ki;

Ne bizle ne bizsiz...

Fark yaratma tutkusuyla çıktığımız bu yolda, markalarına dokunduğumuz müşterilerimiz ve onlarca iş ortağımızla kocaman bir aile olmayı başardığımız için haklı gururu yaşıyoruz. Tüm Türkiye genelinde verdiğimiz hizmetlerimize, her geçen gün yenilerini ama iyilerini ekleme savaşımız bizi başarıya götüren nedenlerden belki de biri.

Sanayiden eğlenceye, hızlı tüketimden enerji sektörüne kadar uzanan müşterilerimize daha iyilerini sağlamak için uğraşan, her biri mesleğinde uzmanlık sahibi ekip arkadaşlarım ile aynı çatıda toplandık. Gün geldi ekibimize yeni katılanlar, gün geldi bambaşka sektörlere yönetici olarak uğurladıklarımız oldu. Ne mutlu bizlere ki günün sonunda bir aile olmayı başarabildik.

Tüm Türkiye için bir çok konuda öncü olan İzmir'imizin, sektörümüz için de öncü olduğu günleri görebilmesi için çaba harcamaktayız. Yetenekleriyle İstanbul'a kaptırdığımız gençlerimizin İzmir'e dönmeye başladıkları bu dönemde, dileriz İzmirli ajansların da başarılı olduğunu doğru şekilde göstermeye devam edebiliriz.

Yaratıcı projelerimiz ve markanıza duyacağımız saygı ile ekibinizin bir parçası olarak hareket edeceğimiz iş ortaklığımız, bizimle yolunuzun kesişmesi için neden olacaktır. Bu uzun yolda Anfora Ailesi olarak, başarılara birlikte imza atabilmek için çalışmaya devam edeceğiz.

bottom of page